Mąkę posiekać ze schłodzonym masłem, dodać cukier, sól, śmietanę, żółtko, jajko, rozkruszyć palcami i zagnieść ciasto. Uformować kulę, zawinąć w folię, włożyć do lodówki na 1/2 godziny. Ciasto schłodzone rozwałkować , wyciąć foremkami różne kształty. Ciastka ułożyć na blasze wyłożonej pergaminem, wstawić do rozgrzanego piekarnika, piec 10 minut, zdjąć z blachy. Dekorować kolorowym lukrem i ozdabiać ozdobami.
Kategoria: Ciasta
Kategoria: Ciasta
Kategoria: Ciasta
Kategoria: Ciasta
Kategoria: Ciasta
Kategoria: Ciasta