Masło rozpuścić, dodać mąkę i dokładnie wymieszać. Przez 2 minuty podgrzewać ciągle mieszając. Czekoladę połamać, włożyć do rondla, dodać 3 łyżki mleka. Podgrzewać, a gdy się rozpuści dodać resztę mleka, doprowadzić do wrzenia. Stopniowo wlewać do naczynia z masłem i mąką. Masę czekoladową dokładnie wymieszać, podgrzać do zgęstnienia. Połączyć z cukrem, ponownie zagotować i zestawić z ognia. Oddzielić żółtka od białek.Żółtka dodawać po jednym do masy czekoladowej mieszając. Białka ubić, pianę połączyć z masą czekoladową. Małe foremki posmarować tłuszczem, napełnić masą, wstawić do piekarnika i piec 12 minut.
Kategoria: Ciasta
Kategoria: Ciasta
Kategoria: Ciasta
Kategoria: Ciasta
Kategoria: Ciasta
Kategoria: Ciasta