Masło i pasztet ubić w mikserze na masę. Śmietanę ubić z solą na gęsty krem i dodać do masła z pasztetem. wymieszać, wlać koniak. Doprawić do smaku. Na plastry szynki nałożyć krem, szynkę zwinąć w ruloniki i ułożyć na półmisku. Między rulonikami włożyć cząstki pomidora i zieleniny. Zalać galaretką, tak by porcje zostały przykryte, włożyć do lodówki do stężenia.
Kategoria: Mięsne
Kategoria: Mięsne
Kategoria: Mięsne
Kategoria: Mięsne
Kategoria: Mięsne
Kategoria: Mięsne