Ciasto:
Mąkę posiekać z margaryną, dodać żółtka i śmietanę. Wszystko razem zagnieść, włożyć do lodówki na ok. pół godziny. Rozwałkować cienko, wykrawać krążki i smarować lukrem. Piec na złoty kolor w temperaturze 180 C. Jeden krążek posmarować lukrem, a drugi piec pusty. Krążki skleić, dając w środek marmoladę.
Lukier:
Cukier wsypać do białek i mieszać, aż będzie gęsty. Gdyby lukier był za rzadki, to dosypać mąki i dalej ucierać.
Można na jeden krążek ciasta dać masę czekoladową i przykryć drugim krążkiem z lukrem, można otoczyć kokosem lub rozdrobnionymi orzechami.
Kategoria: Ciasta
Kategoria: Ciasta
Kategoria: Ciasta
Kategoria: Ciasta
Kategoria: Ciasta