Z mąki, masła, cukru, proszku, żółtek, śmietany zarobić kruche ciasto. Schłodzić w lodówce. Formować ciasteczka za pomocą maszynki do mięsa, zakładając specjalne sitko ciastkowe. Ciasto miele się, otrzymując wstęgę ciastek, które tnie się na odpowiednie kawałki i układa na blasze. Upiec na złoty kolor. Po upieczeniu, pasujące do siebie kształty sklejać dżemem po dwa. Udekorować wg smaku i gustu. Smacznego 🙂
Kategoria: Ciasta
Kategoria: Ciasta
Kategoria: Ciasta
Kategoria: Ciasta
Kategoria: Ciasta