Kaszę manną proszę dokładnie wymieszać ze szklanką zimnego mleka oraz żółtkiem jaja. Resztę mleka proszę zagotować, do wrzącego mleka proszę wlać przygotowaną wcześniej kaszę i wszystko razem zagotować. Sezonowe owoce proszę dokładnie umyć, a następnie dokładnie osuszyć i dodać do ciepłej kaszy manny, proszę wszystko razem zamieszać, następnie zmiksować ze sobą na puszystą pianę i dosłodzić, a następnie przełożyć do miseczek.
Kategoria: Desery
Kategoria: Desery
Kategoria: Desery
Kategoria: Desery
Kategoria: Desery
Kategoria: Desery