Przed podaniem przybieramy kopczykiem bitej śmietany, wiśniami, plasterkami kiwi i listkami melisy.
Galaretkę rozpuszczamy w połowie wody podanej w przepisie na opakowaniu, dokładnie mieszamy, by całkowicie się rozpuściła, odstawiamy. Zsiadłe mleko lub kefir ubijamy mikserem, aż się spieni i, cały czas ubijając, wlewamy bardzo powoli jeszcze ciepłą galaretkę. Masa dwukrotnie powiększy objętość, będzie puszysta i lekka. Zaraz po przygotowaniu napełniamy masą przygotowane pucharki i wstawiamy do lodówki.
Kategoria: Desery
Kategoria: Desery
Kategoria: Desery
Kategoria: Desery
Kategoria: Desery
Kategoria: Desery