Gdzie to lato …
W rondlu podgrzać masło, dodać cukier i mieszać aż się rozpuści. Gotować do momentu aż zabarwi się na złoto, lekko schłodzić i ubijając dodać śmietanę.
Do czterech pucharków nałożyć lody i polać karmelowym sosem. Wierzch przyozdobić pokruszonymi groszkami czekoladowymi i przyozdobić listkiem mięty.
Kategoria: Desery
Kategoria: Desery
Kategoria: Desery
Kategoria: Desery
Kategoria: Desery
Kategoria: Desery