Pamiętaj mnie

 
 
 
 
  • Gwiazdy w Kuchni

Regulamin

  1. Serwis - strona internetowa pod adresem www.gwiazdywkuchni.pl.
  2. Korzystając z serwisu zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów.
  3. Użytkownik strony publikuje swoje przepisy, zdjęcia i komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez uczestników na łamach strony.
  4. Użytkownik umieszczając w Serwisie zdjęcia i teksty oświadcza, że przysługują mu wszelkie autorskie prawa majątkowe do wyżej wymienionych lub prawa do korzystania z tych materiałów obejmujące w szczególności prawo do prezentowania ich w internecie.
  5. Dodając materiały w Serwisie wyrażasz zgodę na nieograniczone czasowo i terytorialnie udostępnianie ich bez żadnych ograniczeń wszystkim użytkownikom strony. Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tej strony mają prawo do usuwania, zmiany, przywracania usuniętych lub zmienionych materiałów. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.
  6. Dodając materiały na stronie w Serwisie wyrażasz zgodę na bezpłatne wykorzystanie ich w zewnętrznych kampaniach promujących i reklamujących stronę
  7. Użytkownik zobowiązuje się, że w momencie wystąpienia z roszczeniami w stosunku do Serwisu przez osoby trzecie z tytułu naruszenia ich praw przez wykorzystanie zdjęć lub tekstów umieszczonych przez Użytkownika przejmie na siebie w całości koszty ewentualnego postępowania sądowego, koszty zastępstwa procesowego oraz zasądzonych lub ustalonych w drodze ugody odszkodowań

Najnowsze komentarze

2014-12-12 08:22:40 - Dodany przez !olalala - Dodany do przepisu Pizza bianca

ze zszywki mnie przygnało :)
nie wiedziałam, że to sie nazywa biała pizza, w polskich pizzeriach nie spotkałam sie z taką nazwą, z resztą wszystko jest z sosem pomidorowym ;) ale pogrzebałam w google i może wiecie, jaka jest różnica między pizza bianca sfogliata a pizza bianca alla romana ?

2014-11-26 18:25:43 - Dodany przez !dandyska - Dodany do przepisu Dżem z jeżyn i jabłek

jak zrobić dżem z jeżyn i jabłek z żelfiksem?

2014-11-04 18:13:16 - Dodany przez !zaba - Dodany do przepisu Mieso duszone z cebulką

20 minut to za mało

2014-10-21 12:54:18 - Dodany przez Agatta - Dodany do przepisu Muffinki bananowe

muffiny nie są suche, to zasługa oleju oraz bananów, generalnie babeczki z masłem są bardziej suche, a te na oleju wilgotniejsze :)

2014-10-20 19:42:51 - Dodany przez !kinga - Dodany do przepisu Muffinki bananowe

Witam.Babeczki wygladaja na wyrosniete.A czy sa rowniez wilgotne? To dla mnie wazne, czesto sa "suszki"ktorych nie cierpie.

Wszelkie prawa zastrzeżone Gwiazdywkuchni.pl - Przepisy kulinarne